Projekt wizytówki zielonka

Współpraca na wysokim poziomie

Nie tak dawno otworzyłam prywatną działalność. Jest to cukiernia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek oraz domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja słabość, postanowiłam połączyć ją z biznesem. Odkryłam stosowne miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o właściwą reklamę. Nieco później postanowiłam poszerzyć działalność o wypieki tortów. Wszystko było dopieszczone, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dojście do szerszej grupy użytkowników. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z fachową obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o prezencję swojej działalności gospodarczej i dodatkowo zdobyłam w cenie projekt wizytówki z własnym logo oraz adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całkowitego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Poszerzyłam swoją działalność gospodarczą o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki wysuwam wszystkim osobą zakładającym działalność. Każda drukarnia powinna przygotować go osobiście pod potrzeby konsumenta. Nie może zawierać zbyt dużo danych ani być chaotyczny. Dzięki temu możliwy kontrahent zapamięta najważniejsze wiadomości aby móc bez kłopotu wyszukać firmę.
Nakład pieniężny wizytówek nie jest wielka. Czas realizowania to przeważnie parę dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne szczegóły, które potrzebowalibyśmy umieścić i zajmuje się wykonaniem projektu. Kiedy jest on gotowy, zostajemy zawiadomieni drogą mailową o alternatywie odbioru. W moim przypadku wydruk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się błyskotliwie. Polecam małym oraz ogromnym firmom.