Banery reklamowe katowice

nasz kraj tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w naszym kraju pozostawia niezwykle dużo do życzenia. W dużej mierze jest to rzecz jasna podyktowane długim okresem komunizmu, który wypaczył nie tylko design ulic, jednostek mieszkalnych, ale też sposób spostrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tu na nieszczęście warto skupić uwagę na jedną sprawę, którą dosyć łatwo dałoby się u nas naprawić, jednakowoż tak się nie dzieje – wszędobylskie, źle zaprojektowane reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób zauważa, że nierzadko ulice wyglądają jak śmietniki a czasem nieomalże każda wolna przestrzeń zatapiana jest przez przekrzykujące się obopólnie reklamy obuwia albo obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a później otwieramy swoją firmę i oczywiście potrzebujemy, by była jak w najwyższym stopniu zauważalna! No co, przecież to moja firma, moja własna, musi być dostrzegalna, muszę mieć klientów, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu nasz kraj tonie, a my zatapiamy się razem z nim, dlatego, że ludzie osaczeni szpetną przestrzenią stają się podirytowani i z czasem rozjątrzeni. Latem nie oddziałuje to na nas tak intensywnie, jednakowoż w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały znakomicie, a tu Banery Reklamowe Katowice połyskują w neonowych kolorach, a Ogłoszenia Gdańsk w kiepsko dostosowanych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a na nieszczęście nie jest to należyta droga do celu.
Szczęśliwie zaczyna się robić poniekąd lepiej, jeśli chodzi o witryny. Kawiarnie oraz restauracje inwestują w ciekawy szyld, zgodny z maksymami estetyki, bowiem wiedzą, że jeśli będzie on beznadziejny, nie przyciągnie nadto wielu odbiorców. Ich ulotki także stają się coraz to lepsze. Pora, aby z reklamami firm stało się podobnie.